Archiwum Kategorii: Poradniki

Oczyszczanie organizmu – jak się za to zabrać?

Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu to coś, co warto wykonywać regularnie. Na szczęście obecnie na oczyszczenie organizmu można zastosować naturalne metody. Czym oczyścić organizm i co warto wiedzieć na temat tego całego procesu? Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedź na te pytanie.

Odtruwanie organizmu krok po kroku

Odtruwanie organizmu krok po kroku

Detoksykacja organizmu jest bardzo istotna, jeśli chcemy go szybko przywrócić do prawidłowego funkcjonowania np. po rzuceniu papierosów lub podczas ograniczania spożycia alkoholu. Zdrowie i życie mamy jedno i dlatego warto o nie starannie dbać. Jak skutecznie oczyścić organizm?

Jak oczyścić jelita domowym sposobem? Podstawy

0 Jak oczyścić jelita domowym sposobem

Kwestie oczyszczenia organizmu z licznych substancji toksycznych są bardzo istotne. Szczególnie uwzględniając szerokie rozpowszechnienie modyfikowanej żywności, zanieczyszczenie gleby, wody oraz powietrza. Warto wiedzieć, co jest dobre na oczyszczenie jelit i jakie konkretne kroki można podjąć w kierunku wyzbycia się wszelkich problemów związanych z przewodem pokarmowym. Wiele mówi się o wpływie toksyn bakteryjnych oraz nie biologicznych w patogenezie nietolerancji pokarmowych. Również zespołów złego wchłaniania oraz chorób zapalnych przewodu pokarmowego. Przyjrzyjmy się więc dokładnie, jak to tutaj wygląda.